Πρεμιέρα στην Αμαλιάδα με Παλληξουριακό …

Πρεμιέρα στην Αμαλιάδα με Παλληξουριακό

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής. Ο Αστέρας Αμαλιάδας, θα υποδεχθεί την 1η Οκτώβρη στην πρεμιέρα, τον Πρωταθλητή Κεφαληνίας-Ιθάκης Παλληξουριακό, ενώ τη δεύτερη αγωνιστική θα μεταβεί στην Τρίπολη, όπου θα αντιμετωπίσει τον Παναρκαδικό. Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα των έντεκα αγωνιστικών του πέμπτου ομίλου.

1η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός
Καλαμάτα – Αχαϊκή
Λεωνίδιο – Ζάκυνθος

2η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός – Καλαμάτα
Παλληξουριακός – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος – Αχαϊκή

3η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος – Πανηλειακός
Αχαϊκή – Παλληξουριακός

4η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός – Αχαϊκή
Παλληξουριακός – Πανηλειακός

5η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Παναρκαδικός

6η αγωνιστική
Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός

7η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος
Αχαϊκή – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός – Καλαμάτα
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων

8η αγωνιστική
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο – Πανηλειακός
Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης – Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός
Πανηλειακός – Αχαϊκή
Παναρκαδικός – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης – Αστέρας Αμαλιάδας

10η αγωνιστική
Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός – Παναρκαδικός
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας

11η αγωνιστική
Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο

facebook.com/AsterasAmaliadasOfficial